Diskusia


Mal by niekto záujem o výmenu hyg. balených cukrov?

Dátum: 24.09.2011

Vložil: Kristína

Titulok: Re:Burza zberatelov

Ahoj Natálka. Tak vidím, že ešte to nie je ono. Asi by sme si mali dávať vedieť eamilom. Škoda, ale ten október určite prídem do KE. Ale je dno je pravda, každý začiatok je ťažký. Verím, že sa raz podarí na Slovensku zorganizovať pekné stretnutie.

Odpovedať

—————

Dátum: 27.02.2012

Vložil: Iveta Janska

Titulok: Re:Burza zberatelov

Kedy prosím hodláte organizovať burzu cukríkov v Prešove? Z toho mailu to nie je možné zistiť.Ja som košičanka a mám to blízko, tiež zbieram cukríky, prosím napísať na mail : iva.j@atlas.sk

Odpovedať

—————

Dátum: 08.09.2011

Vložil: JIŕí

Titulok: Chodí sem niekto???

dúfal so vo väčší záujem na zberateľskom trhu Slovenska

Odpovedať

—————

Dátum: 15.08.2011

Vložil: Jiří

Titulok: Poďakovanie

Chcem poďakovať pani Kristíne za vytvorenie týchto stránok, potešili ma a rád budem prispievať
Jiří

Odpovedať

—————

Dátum: 15.08.2011

Vložil: Jiří

Titulok: RADOSŤ

Som rád, že sa na Slovensku nájdu zberatelia tohoto odboru. Ja zbieram cukor cca od roku 1996 a počet vám nepoviem, možno by to mnohých odradilo, ale o to nejde. Ide o priateľstvo medzi zberateľmi, o možnosť sa párkrát stretnúť a pokecať si, no popritom aj čo to vymeniť. Som jedným zo zakladajúcich členov českého klubu KSBC. Som z Trenčína. Sme dvaja (viem o viacerých, no tí sa nechcú angažovať) Ak máte chuť, kontaktujte ma na george.mackenzie@azet.sk. Mám aj fb, ale to neskôr (tam mám kontakty so zberateľmi - RU, ČR, HR, SI, ES, FR, IT, BG, PT,PL,HU. Takže vidíte, je nás veľa. Jedna rada na záver. Nemerajte svoju zbierku kvantitou (sice poteší), ale kvalitou. Jiří

Odpovedať

—————

Dátum: 11.08.2011

Vložil: Božena

Titulok: HB cukor

Aj ja sa pripájam do "klubu" zberateľov hygienicky baleného cukru. Mám už zopár stoviek cukrov, veľmi mi pomohla Burza zberateľov cukru v Slavkove u Brna, akúkoľvek burzu vrelo odporúčam. Mám niečo aj na výmenu, ale ako to realizovať? Som zo Senice.
Mail: bobi58@zoznam.sk

Odpovedať

—————

Dátum: 11.07.2011

Vložil: Kristína

Titulok: cukrík

Ahojte. Som z Prešova. Cukor zbieram už asi 20 rokov, začala som ešte ako puberťáčka. Zo začiatku toho nebolo veľa ale posledné roky sú plodné. Som členkou ksbc v Čechách. Cukor si poštou mením s Ivetkou z Košíc a Božkou z Bánoviec. Tiež už som čo to vymenila s babami v čechách. Mohlo by to byť zaujímavé, takto sa dať do kopy a niekedy si dať stretko aby sme si to povymieňali navzájom. Češi sa stretávajú tuším raz za mesiac. Veľké burzy robia dva krát do roka. Moja zbierka obsahuje cca 2000 kusov. Mám aj veľa na výmenu. Ak bude chcieť niekto poštou meniť môže mi napísať na k.cintalova@centrum.sk. Mám cukríky nafotené pošlem. Tak nech sa tejto stránke darí. K

Odpovedať

—————

Dátum: 03.07.2011

Vložil: natalka

Titulok: mam na vymenu nejake cukre

Najde sa tu niekto kto by si so mnou povymienal cukre?Moj mail:natalka23@zoznam.sk

Odpovedať

—————

Dátum: 07.07.2011

Vložil: Silvanka

Titulok: Re:mam na vymenu nejake cukre

Taktiež by som mala niečo na výmenu...nejaké z číny...;)

Odpovedať

—————

Dátum: 07.07.2011

Vložil: natalka

Titulok: Re:Re:mam na vymenu nejake cukre

Ahoj Silvanka!Rada by som si s tebou nejake cukre povymienala.Mam nejake z Egypta,ale aj rozne ine.

Odpovedať

—————